+

Słońce Toskanii to  elitarna inwestycja wkomponowana  w willową zabudowę nadmorskiej dzielnicy Orłowo. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. To wyjątkowa realizacja która na myśl przywodzi najpiękniejsze wakacyjne chwile.

Projekt budynku łączy nowoczesność luksusowej bryły z otaczającą ją zieloną przestrzenią. Drewniane  elementy wkomponowują się w otoczenie, tworząc wyjątkowo estetyczną kompozycję z zachowaniem najnowszych architektonicznych trendów. Willa to dwa oddzielne lokale mieszkalne posiadające dostęp do przepięknych ogrodów i tarasów, wykończonych w najwyższym standardzie. Budynek został zaprojektowany z użyciem szlachetnych materiałów, znajdują się w nim bowiem balustrady w całości wykonane ze szkła, tarasy z naturalnego egzotycznego drewna, drewniane lamele elewacyjne oraz eleganckie wykończenia z kamieni w odcieniach szarości.

 Z uwagi na doskonałą ekspozycję słoneczną, willa wyposażona została w spektakularne przeszklenia, dzięki którym jej mieszkaniec będzie mógł cieszyć się nie tylko znakomitym światłem, ale również pięknymi widokami.  

Bliskość morza, piaszczystych plaż i sąsiedztwo rezerwatu przyrody to główne zalety lokalizacji willi. Ponadto znajduje się ona w sąsiedztwie popularnych nadmorskich kurortów, dzięki czemu można  korzystać zarówno z zacisza otaczającej natury, jak i rozrywek pobliskich miast.

 

 

Imponujące przeszklenia, szlachetne materiały wykończeniowe. 

Inwestycje wyróżnia: nowoczesna i lekka architektura, atrakcyjna przestrzeń w ogrodzie i słoneczne tarasy, niezapomniane doznania.

 

Położenie inwestycji sprzyja aktywnym formom wypoczynku oraz relaksacji. TOSKANIA to miejsce, które budzi emocje. 

Ta luksusowa nieruchomość to „perełka” w słonecznym Orłowie.