+

Luksusowe nieruchomości mają swoje odzwierciedlenie w cenie. Na cenę największy wpływ ma ekskluzywny charakter całej inwestycji.  Spośród czynników wpływającyh na  cenę  należy wymienić przede wszystkim lokalizację. Im bliżej centrum miast,  plaż i morza, tym wartość nieruchomości jest wyższa. Nierzadko deweloperzy oferują nowoczesne technologie i inteligentne rozwiązania oraz usługi concierge.

Prestiżowe apartamenty  w metropoliach powinny  zapewnić prywatności i intymności. Apartamenty zlokalizowane na ostatnich piętrach są  zdecydowanie droższe od tych znajdujących się na niższych kondygnacjach.  Luksusowe apartamenty zlokalizowane w najbardziej prestiżowych inwestycjach  w sercu warszawskiego Śródmieścia lub Sopotu osiągają ceny powyżej 35 tys. złotych za metr.

W 2018 roku wychodząc na przeciw  priorytetom ekonomii, z dużym sukcesem LBC INVEST rozpoczęło działalność na  rynku europejskim, przede wszystkim w Skandynawii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pośrednicząc w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości luksusowych i inwestycyjnych inwestorom zagranicznym, chętnie lokującym kapitał w Polsce. W maju LBC INVEST rozpoczęło  współpracę z rynkiem Rosyjskim, który ma ogromny potenciał.  

Kontrahenci mogą skorzystać z usługi LBC EXCLUSIVE, która zapewnia międzynarodową widoczność. Oferty objęte programem LBC EXCLUSIVE to także indywidualna strategia sprzedaży,  promocja nieruchomości na największych imprezach biznesowych o randze międzynarodowej, udział w forach inwestycyjnych zarówno w Polsce jak i na świecie. W czerwcu agendą objęte były: Warszawa, Monako i Szwecja.

W czerwcu firma LBC INVEST otrzymała wyróżnienie Polish African Business Achivement Awards za współpracę na arenie międzynarodowej.

 

 

 

 

 

Międzynarodowa Gala Biznesu – Warszawa 2019