+
INWESTYCJE DEWELOPERSKIE

LUKSUSOWA WILLA – SŁOŃCE TOSKANII

GDYNIA
ORŁOWO

SŁOŃCE TOSKANII  to  elitarna inwestycja wkomponowana  w willową zabudowę nadmorskiej dzielnicy Orłowo. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. To wyjątkowa realizacja, która na myśl przywodzi najpiękniejsze wakacyjne chwile.

Projekt budynku łączy nowoczesność luksusowej bryły z otaczającą ją zieloną przestrzenią. Drewniane  elementy wkomponowują się w otoczenie, tworząc wyjątkowo estetyczną kompozycję z zachowaniem najnowszych architektonicznych trendów. Willa to dwa oddzielne lokale mieszkalne posiadające dostęp do przepięknych ogrodów i tarasów, wykończonych w najwyższym standardzie. Budynek został zaprojektowany z użyciem szlachetnych materiałów, znajdują się w nim bowiem balustrady w całości wykonane ze szkła, tarasy z naturalnego egzotycznego drewna, drewniane lamele elewacyjne oraz eleganckie wykończenia z kamieni w odcieniach szarości.  

Z uwagi na doskonałą ekspozycję słoneczną, willa wyposażona została w spektakularne przeszklenia, dzięki którym jej mieszkaniec będzie mógł cieszyć się nie tylko znakomitym światłem, ale również pięknymi widokami.  

Bliskość morza, piaszczystych plaż i sąsiedztwo rezerwatu przyrody to główne zalety lokalizacji willi. Ponadto znajduje się ona w sąsiedztwie popularnych nadmorskich kurortów, dzięki czemu można  korzystać zarówno z zacisza otaczającej natury, jak i rozrywek pobliskich miast.

 

Karta koncepcyjna apartamentów   jest proponowanym wariantem.   Zespół architektów studia projektowego LBC INVEST  może wykonać dla Państwa również aranżacje wnętrz. Pracownia powstała z myślą o wymagających inwestorach, ceniących niepowtarzalne rozwiązania projektowe oraz indywidualny styl. 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wordpress/wp-content/themes/lbc/offers/offer-type-deweloperski.php on line 34
Budynek Nr lokalu Liczba pokoi Poziom Pow (m2) Cena za m2 Cena Rzut PDF Informacje

Zapraszamy do kontaktu z biurem

Biuro sprzedaży w Gdyni:

TRITUM BUSINESS PARK

Aleja Zwycięstwa 235/18

ZOBACZ NA MAPIE

E: info@lbcinvest.pl

T: (+48) 733 111 500


DORADZTWO INWESTYCYJNE