+
Oferty | Zobacz wszystkie
sprzedaż

LUKSUSOWY APARTAMENT Z OGRODEM W KAMERALNYM MIEJSCU

Gdynia
Wzgórze Św. Maksymiliana
ul. Stanisława Moniuszki

3.600.000 PLN
Poznaj szczegóły
741482

Skontaktuj się 733111500
info@lbconsulting.pl
Wyślij zapytanie

160.00
5
4
0/1
2021
Tak
Tak
Tak

opis oferty

Luksusowy apartament z ogrodem w kameralnym otoczeniu

Mikroklimat Gdyni

Inwestycja to prawdziwa enklawa komfortu i szykowności, w tętniącym życiem mieście. Kameralny kompleks mieści tylko cztery eleganckie apartamenty. Z czego dwa znajdują się na osobnym poziomie. Ponadczasowy styl, przestronne wnętrze i nowoczesne rozwiązania czynią nieruchomość atrakcyjną propozycją dla najbardziej wymagających klientów.
Lokalizacja na wzgórzu pośród niskiej zabudowy przy wewnętrznej ulicy użytkowanej jedynie przez mieszkańców sąsiednich willi potęguje wrażenie kameralności i przyjemnej okolicy. Mieszkańcy tego otoczenia mogą cieszyć się harmonią i bujną zielenią przy jednoczesnym idealnym połączeniu Centrum Gdyni z drogami szybkiego ruchu.

Luksusowy minimalizm

Nowoczesny styl z minimalistycznym podejściem do przestrzeni to główne atrybuty apartamentu. Podział wnętrza na strefy pozwala zachować intymność i delektować się wspólnymi przestrzeniami takim jak niebagatelny 50 metrowy salon z aneksem kuchennym. Wnętrze wyróżnia perfekcyjny, otwarty, przejrzysty rozkład pomieszczeń, co wpływa na poczucie spokoju i relaksu. O niewątpliwym prestiżu inwestycji świadczy wykończenie budynku najwyższej jakości materiałami szlachetnymi.

Enklawa Zieleni

Salon otwarty jest na przestronny taras, który prowadzi do prywatnego ogrodu o powierzchni 120 m2. Z dwóch sypialni wyjście na słoneczny taras. Pięknie wyeksponowana zieleń na zewnątrz, strefa jadalniana na tarasie, miejsce do relaksu w ogrodzie – to wszystko gwarantuje kameralność i tworzy zaproszenie do spotkań towarzyskich i rodzinnych.

Wzgórze Maksymiliana uznawane jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. W sąsiedztwie domów o niskiej zabudowie znajduje się Rezydencja na Wzgórzu, która doskonale koresponduje z otoczeniem. Sąsiadująca z naturą okolica zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkańców nieruchomości dzieli zaledwie, krótki spacer od kameralnej plaży otoczonej lasem i nadmorskiego bulwaru. To jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu będące ostoją dzikiej przyrody. W pobliżu inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe i rozrywkowe.

 

 

 

 

Apartament w stanie deweloperskim. Możliwe jest wykończenie pod klucz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OFERCIE

  Polecane oferty

  LUKSUSOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM
  87.00 m2 | pokoje : 3 | 2018 r.
  LUKSUSOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM
  Sopot, Dolny, ul. Bohaterów Monte Cassino
  7.500 PLN
  Zobacz
  APARTAMENT ZE SPEKTULARNYM WIDOKIEM NA ZATOKĘ
  106.77 m2 | pokoje : 4 | 2008 r.
  APARTAMENT ZE SPEKTULARNYM WIDOKIEM NA ZATOKĘ
  Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska
  2.790.000 PLN
  Zobacz
  LUKSUSOWY APARTAMENT W SOPOCIE
  62.00 m2 | pokoje : 2 | 2013 r.
  LUKSUSOWY APARTAMENT W SOPOCIE
  Sopot, , ul. Władysława Łokietka
  3.900 PLN
  Zobacz
  LUKSUSOWY APARTAMENT Z OGRODEM W KAMERALNYM MIEJSCU
  160.00 m2 | pokoje : 5 | 2021 r.
  LUKSUSOWY APARTAMENT Z OGRODEM W KAMERALNYM MIEJSCU
  Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Stanisława Moniuszki
  3.600.000 PLN
  Zobacz