+
Oferty | Zobacz wszystkie
sprzedaż

Urokliwy ecohouse na Warmii.

Naglady

870.000 PLN
Poznaj szczegóły
364348

Skontaktuj się 733111500
info@lbconsulting.pl
Wyślij zapytanie

190.00
1150.00
Wolnostojący
2
2019
4
3

opis oferty

Dom, który z jednej strony otaczają iglaste drzewa, a z drugiej malownicze warmińskie polany, zaprojektowany został w zgodzie z naturą, ale również przy użyciu najnowszych technologii. EkoHouse, bo o nim mowa, zaspokoi zarówno gusta miłośników natury, jak i fanów nowoczesnych rozwiązań.

EkoHouse ma 190 m2 powierzchni. Na tej przestrzeni przyszły mieszkaniec doświadczy kontaktu z naturą, nie tracąc przy tym dostępu do technologii. Na tarasie będzie mógł rozkoszować się widokiem majestatycznej przyrody, która otacza działkę. Najniższa kondygnacja wraz z garażem ma 135 m2, a na pierwszym piętrze znajduje się poddasze użytkowe o powierzchni 60m2. Inwestycja jest w stanie deweloperskim.
Dom wybudowano w technologii Izodom 2000 – jest to technologia oparta na blokach z grafitowego Noeporu. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, EkoHouse przewyższa normy domów pasywnych, a nawet tych energooszczędnych. Najwyższą jakość technologii potwierdza natomiast certyfikat zdrowotnego i ekologicznego bezpieczeństwa nowoczesna technologia.

Sercem domu jest pompa ciepła szwedzkiej firmy NIBE AB, wpierana przez centralę rekuperacyjną Systemair. Wysoką jakość powietrza w pomieszczeniach zapewniają trzyszybowe okna Plastimet serii Elite. Przyszły mieszkaniec domu będzie mógł cieszyć się również systemem ogrzewania podłogowego. W domu zamontowano drzwi z litego drewna, a dach ocieplony został przyjazną środowisku pianką Sealection 500. Ściany działowe wykonano z podwójnych płyt GS, a budynek posiada dodatkową strefę przeciw przemarzeniową wokół fundamentu.
Okolica sprzyja odpoczynkowi. Wokół Naglad jest wiele pięknych jezior, przy których znajdują się hotele z basenami i ośrodki SPA. Można również skorzystać z całorocznej oferty jazdy konnej. EkoHouse znajduje się zaledwie 12 km od Olsztyna, który posiada bogatą infrastrukturę rekreacyjno – wypoczynkową nad jeziorem Ukiel, a także lotnisko i wyciągarkę do szybowców.

Gmina, w której mieści się nieruchomość zachwyca przede wszystkim pięknem przyrody. Jej mieszkańcy przez cały rok mogą cieszyć się świeżym powietrzem. Miłośnicy kontaktu z naturą mogą odwiedzić Ogrody Gietrzwałdzkie, wybrać się na spacer traktem z zatoczką widokową lub mostem nad rzeką Giłwą lub zawitać do amfiteatru czy leśnego arboretum. W okolicy znajduje się także słynny rezerwat przyrody „Ostoja bobrów na rzece Pasłęce”, a także liczne jeziora i stawy, które docenią zapaleni wędkarze. Pasjonaci golfa również znajdą atrakcje dla siebie: w pobliskich Naterkach znajduje się jedno z najciekawszych, ale i najtrudniejszych pól golfowych. Warmia to nie tylko kraina pięknych pagórków, lasów i łąk z charakterystycznymi kapliczkami. Magii temu miejscu dodaje także bogata historia. Na trasie warmińsko-mazurskiej spotkać możemy np. fortyfikacje w Tomarynach czy pałac w Grazymach.

Bliskość natury, piękne widoki i dom wykonany w najwyższym standardzie to zalety EkoHouse, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Na życzenie dokumentacja fotograficzna wnętrza budynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OFERCIE


Polecane oferty

LUKSUSOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM
87.00 m2 | pokoje : 3 | 2018 r.
LUKSUSOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM
Sopot, Dolny, ul. Bohaterów Monte Cassino
6.500 PLN
Zobacz
LUKSUSOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM
108.00 m2 | pokoje : 3 | 2018 r.
LUKSUSOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE I TARASEM
Sopot, Dolny, ul. Bohaterów Monte Cassino
7.500 PLN
Zobacz
LUKSUSOWY APARTAMENT GDAŃSK STARE MIASTO
132.00 m2 | pokoje : 3 | 2009 r.
LUKSUSOWY APARTAMENT GDAŃSK STARE MIASTO
Gdańsk, Stare Miasto, ul. Targ Rybny
4.500.000 PLN
Zobacz
APARTAMENT ZE SPEKTULARNYM WIDOKIEM NA ZATOKĘ
106.77 m2 | pokoje : 4 | 2008 r.
APARTAMENT ZE SPEKTULARNYM WIDOKIEM NA ZATOKĘ
Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska
2.790.000 PLN
Zobacz
LUKSUSOWY  APARTAMENT W SOPOCIE
62.00 m2 | pokoje : 2 | 2013 r.
LUKSUSOWY APARTAMENT W SOPOCIE
Sopot, , ul. Władysława Łokietka
3.900 PLN
Zobacz
LUKSUSOWY APARTAMENT W PASIE NADMORSKIM
99.51 m2 | pokoje : 4 | 2014 r.
LUKSUSOWY APARTAMENT W PASIE NADMORSKIM
Gdańsk, Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór
1.850.000 PLN
Zobacz