+

Kaszuby  określane są  mianem królewskiej Szwajcarii Kaszubskiej, oferują różnorodność atrakcji naturalnych,  usług turystycznych oraz luksusowe domy. Oprócz bogactwa naturalnego w postaci jezior, lasów, szlaków rowerowych i spacerowych znajdą tu Państwo także bogactwo kulturowe. Czas uprzyjemni także wiele atrakcji przygotowanych dla turystów, takich jak:  stadniny konne, zorganizowane spływy kajakowe, czy w sezonie zimowym  stoki narciarskie na Wieżycy.

Natur

Naturalny luksus nocą

Luksusowe domy na Kaszubach  to  wyjątkowa inwestycja – powstająca pośród jezior i lasów. To miejsce unikalne na mapie polskich nieruchomości – prywatny resort nowoczesnych i wygodnych domów całorocznych ( jedno, dwu i czterolokalowych)., idealnych do relaksu, wypoczynku, a także aktywnego spędzania czasu. Inwestycja mieszkaniowa to kameralna zabudowa, interesująco zaaranżowane intymne budynki  z dużymi  przeszkleniami i ogrodami. Inwestycja   zlokalizowana jest w pobliżu jednego z największych jezior na Kaszubach, w samym centrum Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

W ofercie mamy 22 luksusowe domy.na Kaszubach  ( od 72 do 200 m2), które tworzą kameralny resort. Każdy z nich może zostać wykończony pod klucz wg życzenia inwestora. Wystawa domów oraz ich konkretna lokalizacja są różne.   Więcej na Planie Zagospodarowania Terenu lub w naszym  biurze sprzedaży. Do każdego domu  przynależy ogródek.

Zagospodarowanie terenu luksusowej enklawy domów

Luksusowe domy na Kaszubach wykonane są  w technologii tradycyjnej, ściany murowane wzmocnione słupami żelbetowymi. Dach pokryty blachą na rąbek. Izolacja termiczna wełną mineralną oraz styropianem. Elewacja wykończona deską elewacyjną. Okna PVC i ALU trzyszybowe. Instalacje wod-kan, elektryczna, wentylacja, ogrzewania oddzielna dla każdego budynku. Ogrzewanie gazowe. Zagospodarowane tereny zielone, mała architektura, drogi, chodniki.  Domy sprzedawane w stanie  deweloperskim. Realizacja to nowoczesne materiały, wysoka jakość budynków i piękna nowoczesna bryła.

Wyrafinowana architektura budynków

Luksusowe domy na Kaszubach  wyróżnia nie tylko niebanalna, wysmakowana architektura budynków, subtelnie wpisująca się w otoczenie, kunsztowne wykończenie wnętrz, świetnie zaplanowana przestrzeń resortu, ale także liczne udogodnienia. To m.in. basen, sauny, jacuzzi oraz siłownia. Na terenie NATURY LUKSUSU powstanie również mała architektura, pozwalająca wygodnie korzystać z prywatnego resortu o każdej porze roku. Teren inwestycji zamknięty dla mieszkańców i ogrodzony.

Wykwintna przestrzeń rekreacyjna resortu

Finezyjny basen

Siłownia

Lista dostępnych lokali

 

Zakończenie budowy planowane na IV kwartał 2023 roku.

Wszystkie domy mają status mieszkaniowym (8% Vat) – pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

W ofercie posiadamy również dostępne na terenie inwestycji  NATURA LUKSUSU ostatnie już pojedyncze  lokale mieszkalne (inwestycyjne) o powierzchni 48-60m2 w budynkach jedno, dwu i czterolokalowych..

Umów spotkanie:  tel. 733 111 500      e-mail: inwestycje@lbcinvest.pl

Biura sprzedaży inwestycji:

Gdynia: al. Zwycięstwa 241  ( Tritum Business Park)

Warszawa : ul. Złota 59  ( Sky Light)