+

Luksusowe apartamenty, penthausy i lofty nad Morzem Bałtyckim położone są w najlepszych lokalizacjach. Ekskluzywne nieruchomości zapewniają komfort i prywatność.

W ramach Naszej oferty nabywcy mogą znaleźć zarówno luksusowe apartamenty, lofty jak i penthausy. Apartamenty na najwyższym piętrze to luksus na co dzień, nieograniczona przestrzeń i spektakularne widoki.

 

Zasadnicza różnica pomiędzy apartamentem a penthausem leży w ilości poziomów mieszkania. Apartamenty to luksusowe nieruchomości, w których wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Penthausy to z kolei mieszkania co najmniej dwupoziomowe, położone na najwyższych piętrach budynków, zazwyczaj z obszernym tarasem, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok. Natomiast lofty to mieszkania o dużej, otwartej i wysokiej przestrzeni, zaaranżowane w dawnych pomieszczeniach przemysłowych, jak również ich nowoczesne odpowiedniki soft lofty, budowane od podstaw w nowoczesnych budynkach. Luksusowe penthausy charakteryzują się dużą powierzchnią przekraczającą 100 mkw., reprezentacyjnym salonem czy też salonem połączonym z kuchnią, główną sypialnią z indywidualnym wejściem do łazienki bądź pokoju kąpielowego i garderoby oraz pokoju gościnnego lub gabinetu. Układ poszczególnych pokoi wyraźnie dzieli się na część nocną i dzienną. 

Nasze luksusowe apartamenty, penthausy i lofty wykańczamy według najwyższego standardu. Inwestycje takie są ogrodzone i strzeżone, mają garaż podziemny i windę oraz nierzadko recepcje i usługi concierge.