+

Kompleks apartamentowo-usługowy  powstający w nadmorskiej Gdyni Redłowo to inwestycja dedykowana miłośnikom życia blisko natury oraz centrum miasta.  Lokale usługowo-handlowe będą się znajdowały na parterze budynku A od ul. Legionów oraz na 3 kondygnacjach budynku u od strony Al. Zwycięstwa. W naszej ofercie dostępne są lokale od 67,7 m2 do 316 m2.  W ramach inwestycji powstaną 4 specjalne strefy: strefa rekreacji – miejsce na odprężający odpoczynek lub uprawianie sportu; strefa usług- bogata oferta pasażu usługowego; strefa nowoczesnych biur zapewniająca komfort efektywnego rozwoju kariery dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz wygodna strefa handlu dla mieszkańców.

W celu uzyskania wysokiej stopy zwrotu z nieruchomości  przeprowadzamy  profesjonalną komercjalizację zakupionych w naszym biurze sprzedaży lokali usługowych. Poprzez nasze działania komercjalizacyjne tworzymy bezpieczny wynajem dla właścicieli nieruchomości oraz inwestorów instytucjonalnych.

Współpraca z nami to możliwość pozyskania wiarygodnych najemców i umów najmu gwarantujących stabilność zwrotu z inwestycji. Cieszymy się zaufaniem klientów, dzięki któremu wypracowaliśmy długoletnie relacje biznesowe z kluczowymi uczestnikami rynku.

Oferujemy: opracowanie korzystnej strategii komercjalizacji nieruchomości; doradztwo w zakresie optymalizacji przychodów; poszukiwanie najemców ( w większości są to kontrahenci sieciowi) i prowadzenie rozmów negocjacyjnych; monitoring wiarygodności finansowej potencjalnych najemców; przygotowanie i zawieranie umów; reklama i marketing na każdym etapie współpracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami a przygotujemy odpowiednią ofertę i propozycję współpracy.

Oferujemy również sprzedaż apartamentów inwestycyjnych pod wynajem korporacyjny.

BIURO SPRZEDAŻY I KOMERCJALIZACJI INWESTYCJI – LOKALE USŁUGOWE GDYNIA  

Tritum Business Park

al. Zwycięstwa 241 Gdynia

tel. 733 111 500 ( prosimy o umawianie terminów telefonicznie) lub mailowo: info@lbcinvest.pl