+

Firma LBC INVEST została wyróżnione prestiżową nagrodą w ogólnopolskim konkursie Polish Business Awards 2019. Werdyktem jury LBC INVEST jest w Polsce wiodąca firmą na rynku w segmencie nieruchomości luksusowy i inwestycyjnych. 

           Prestiżowa nagroda dla LBC INVEST

 

LBC INVEST w gronie laureatów konkursu

  Rok 2018 był rokiem intensywnej pracy. Zrobiliśmy kilka kroków milowych. Otworzyliśmy się na rynek międzynarodowy oraz deweloperski. Powstał elitarny program inwestycyjny LBC INVEST, w którym apartamenty przygotowane zostaną dla biznesu pod wynajem korporacyjny, a inwestorzy będą mogli cieszyć się wysoką stopą zwrotu z inwestycji. Od kwietnia LBC INVEST jest także w Warszawie. 

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY I ZAŁOŻYCIEL LBC INVEST: AGATA KAROLINA LASOTA

  ” Dumna jestem z faktu, iż w dobie ogromnej konkurencji panującej na rynku nieruchomości premium, udało mi się stworzyć taką firmę, która wyróżnia się wśród innych   i daje Nam dużą przewagę konkurencyjną. Kontynuujemy rozwój Naszego biznesu. Moim marzeniem jest, aby firma utrzymała swoją wysoką pozycję wśród liderów rynku nieruchomości luksusowych i inwestycyjnych oraz aby, Nasi kontrahenci mogli dzięki współpracy z LBC INVEST osiągnąć jeszcze większe zyski.”   

                                                                       Dyrektor Zarządzający i założyciel LBC INVEST 

                                                                                                                          Agata Karolina Lasota