+

BIZNES W HARMONI Z NATURĄ

 

Nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego, wśród morenowych wzgórz, dynamicznie rozwija się – biznesowe Redłowo – prestiżowa dzielnica Gdyni. Nadmorski klimat, gęste lasy, bliskość centrum, doskonale rozwinięta infrastruktura w sąsiedztwie najważniejszych punktów usługowych i handlowych, sprawia że dzielnica od lat cieszy się zainteresowaniem inwestorów i międzynarodowych firm i korporacji.   

Enklawa zieleni w dzielnicy Redłowo

 

LOKALIZACJA

 

Wyśmienita lokalizacja zapewnia idealny dojazd do wszystkich najważniejszych alterii Trójmiasta:

Centrum Gdyni: 4 min

Centrum Sopotu: 14 min

Obwodnica: 9 min

Lotnisko: 23 min

 

 

ATRAKCYJNA OFERTA INWESTYCYJNA 

 

Z roku na rok nieruchomości w Redłowie osiągają wysokie wyniki wartości rynkowej i gwarantują atrakcyjną stope zwrotu. To tutaj toczy się biznesowe życie miasta.  Powstające apartamenty w pionierskich  inwestycjach zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stać się przyjaznym miejscem dla kadry menadżerskiej . Nowoczesny kompleks biur zapewni efektywny rozwój kariery dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.  W nadmorskiej realizacji idealnie wykreowana przestrzeń apartamentów pod wynajem korporacyjny stanowi obecnie jedną z najlepszych opcji inwestycyjnych na Trójmiejskim rynku nieruchomości.

Nowoczesny kompleks biurowy

Nowoczesny kompleks biurowy w Redłowie

 

W inwestycji dzięki inteligentnie rozplanowanej infrastrukturze usługowej osiedla przygotowano przestrzeń dla handlu i usług.  Mając na uwadze wygodę, zapewniona zostanie komunikacja pionowa windami zewnętrznymi i schodami ruchomymi pomiędzy aleją Zwycięstwa, a zielonym dziedzińcem, który zostanie dopasowany do poziomu ulicy Legionów.  Budynek o funkcji biznesowo-biurowej zaplanowano w centralnym punkcie układu promienistego. 

Przestrzeń dla handlu i usług

 

Oferta  biznesowa obejmująca apartamenty inwestycyjne pod wynajem korporacyjny  oraz lokale handlowe i usługowe wraz z komercjalizacją dla inwestorów prywatnych, instytucjonalnych i sieciowych dostępna jest wyłącznie w autoryzowanych biurach sprzedaży Międzynarodowego Centrum Obsługi Inwestorów i Biznesu – LBC Invest. 

Oferta przykładowych  lokali handlowych o powierzchni od 67 metrów  do 500 metrów:

http://linkd.pl/7kuu

 

Szukasz najlepszej opcji inwestycyjnej?  Umów się na spotkanie z ekspertem: 733 111 500

Gdynia

Gdynia