+

BIZNES W HARMONI Z NATURĄ

 

Nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego, wśród morenowych wzgórz, dynamicznie rozwijają  się – centra biznesowe  Gdyni. Nadmorski klimat, gęste lasy, bliskość centrum, doskonale rozwinięta infrastruktura w sąsiedztwie najważniejszych punktów usługowych i handlowych, sprawia że Gdynia od lat cieszy się zainteresowaniem inwestorów i międzynarodowych firm i korporacji.   

Enklawa zieleni w Gdyni

 

LOKALIZACJA

 

Wyśmienita lokalizacja zapewnia idealny dojazd do wszystkich najważniejszych alterii Trójmiasta:

Centrum Gdyni, Centrum Sopotu, Obwodnicy czy lotniska. 

 

ATRAKCYJNA OFERTA INWESTYCYJNA 

 

Z roku na rok nieruchomości w Gdyni  osiągają wysokie wyniki wartości rynkowej i gwarantują atrakcyjną stope zwrotu. To tutaj toczy się biznesowe życie Trójmiasta.  Powstające apartamenty w pionierskich  inwestycjach zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stać się przyjaznym miejscem dla kadry menadżerskiej . Nowoczesne kompleksy biur zapewnią efektywny rozwój kariery dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.  W nadmorskiej realizacji idealnie wykreowana przestrzeń apartamentów pod wynajem korporacyjny stanowi obecnie jedną z najlepszych opcji inwestycyjnych na Trójmiejskim rynku nieruchomości.

Nowoczesny kompleks biurowy

Nowoczesny kompleks biurowy w Redłowie

 

W inwestycjach dzięki inteligentnie rozplanowanej infrastrukturze usługowej osiedli przygotowano przestrzeń dla handlu i usług.  

Oferta  biznesowa obejmująca apartamenty inwestycyjne pod wynajem korporacyjny  oraz lokale handlowe i usługowe wraz z komercjalizacją dla inwestorów prywatnych, instytucjonalnych i sieciowych dostępna jest wyłącznie w autoryzowanych biurach sprzedaży Międzynarodowego Centrum Obsługi Inwestorów i Biznesu – LBC Invest. 

 

Szukasz najlepszej opcji inwestycyjnej?  Umów się na spotkanie z ekspertem:

733 111 500

Gdynia

Gdynia