+

APARTAMENTY INWESTYCYJNE GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE to jedna z pozycji w elitarnym programie LBC INVEST, w którym inwestorzy będą mogli cieszyć się wysoką stopą zwrotu.

 

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gdyni i duże skupisko międzynarodowych firm zapewniają duże zainteresowanie ofertami na wynajem biznesowy wśród kontrahentów skandynawskich z Danii, Norwegi i Szwecji tymi ofertami, i to zarówno w opcji długoterminowej jak i pobytów krótkoterminowych. Dużym atutem jest to, iż inwestorzy, którzy zdecydują się w tej lokalizacji na wynajem krótkoterminowy, będą mogli czerpać wysokie zyski z wynajmu przez cały rok.

 

 

Lokalizacja sprawia, że wszystko, co stanowi o uroku Gdyni, jest tu w zasięgu ręki, gdyż jest nowoczesną, częścią reprezentacyjnego Śródmieścia Morskiego. Jest to także unikalna przestrzeń, którą wyróżnia strefa biznesu, handlu, relaksu i rozrywki.

Wszystkie prestiżowe kompleksy apartamentowe objęte ogólnopolskim programem inwestycyjnym LBC INVEST w Gdyni Śródmieście zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort kontrahentom biznesowym, a ich właścicielom – wysoką stopę zysku z inwestycji. Apartamenty inwestycyjne w Gdyni Śródmieściu położone są w otoczeniu zielonej enklawy przyrody. W inwestycjach na ostatnich kondygnacjach znajdować się będą przestronne tarasy z widokiem na morską panoramę.

W ofercie inwestycyjnej dostępne są komfortowe apartamenty, lofty i penthausy o najwyższym standardzie oraz lokale biurowe i usługowe. Oferta inwestycyjna obejmuje apartamenty o powierzchni od 45 do 130 metrów oraz lokale biurowe i usługowe.

Zespół architektów studia projektowego LBC INVEST  może wykonać dla inwestorów również aranżacje wnętrz w 3 wariantach: standard, premium oraz prestige. Pracownia powstała z myślą o wymagających inwestorach, ceniących niepowtarzalne rozwiązania projektowe oraz indywidualny styl, więc wszyscy Klienci na pewno będą zadowoleni z pomysłów należących do niej projektantów.

Wszyscy inwestorzy decydujący się na zakup apartamentów i lokali inwestycyjnych otrzymują certyfikat uczestnictwa w programie oraz dostęp do największej bazy firm międzynarodowych i polskich prowadzących działalność na terenie Trójmiasta.

Wyłączną sprzedaż apartamentów inwestycyjnych programu prowadzą na terenie Polski 2 autoryzowane biura sprzedaży:

Gdynia: Al. Zwycięstwa 235/18 (Tritum Business Park)

Warszawa: ul. Złota 59 (Skylight).

Wyłącznie w powyższych placówkach inwestorzy odebrać mogą certyfikaty Inwestora programu LBC INVEST.